Актуальний діалог «Наркоманія: від відчаю до надії»

Актуальний діалог «Наркоманія: від відчаю до надії» про наркотики та наслідки їх вживання відбувся у відділі з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека». Бібліотекар Олена Струтинська розповіла дітям та підліткам  про особливості розвитку наркозалежності у ранньому віці, підготувала тести «Не нашкодь собі», діти переглянули відеоролик «Як діють наркотики» та  активно приймали участь у діалозі.

Міжнародний день боротьби зі зловживанням наркотичними засобами і їх незаконним обігом відзначають щороку 26 червня.

Наркоманія! Скільки смертей за цим словом, скільки болі, скільки поламаних життів? Дуже багато! І не відомо, скільки ще життів заберуть із собою в нікуди наркотики! Наркоманія  – хвороба, що характеризується непереборним потягом до наркотиків і викликає в малих дозах ейфорію, у великих – наркотичний сон. Систематичний вжиток наркотику з часом провокує неврологічні, психічні розлади; розвивається соціальна деградація, вражаються внутрішні органи. Схильні до прийому наркотичних речовин підлітки психологічно слабкіші від своїх однолітків. Вперше спробувати наркотики пропонують «найближчі друзі». Вколовшись, швидко одержуєш веселощі, але взамін поступово віддаєш життя. Більшість підлітків, які пробують наркотики, і не підозрюють, у що це обернеться для них в майбутньому.

    КЗ «Бершадська бібліотека» пропонує дітям і підліткам багато цікавих та  інформативних активностей. Книга – найкращий порадник у будь-якій ситуації. Від спілкування з книгою отримуєш задоволення, знання, емоції та особистісний розвиток на багато років. Завітайте у бібліотеку, тут  затишно,  комфортно, корисно.