Багата талантами Бершадська земля

У читальній залі Бершадської публічної бібліотеки відбулося  друге засідання літературно- мистецького об’єднання  «Вишиванка», де учасники познайомилися одне з одним, презентувавши себе і свої твори. Було зачитано положення про об’єднання, вибрано секретаря та заступника керівника ЛМО, а також  керівників  двох секторів: літературного та мистецького і  редакційну групу. Присутні поділилися своїми планами на майбутнє, обговорили, свої очікування від роботи об’єднання та отримали задоволення від спілкування.     

Літературно- мистецьке об’єднання “Вишиванка” – це добровільна творча спілка, яка гуртує креативних особистостей: літераторів, журналістів, майстрів народної творчості, художників творчих людей Бершадської міської територіальної громади.

На засіданні бібліотекарі представили  книжкову виставку «Багата талантами Бершадська земля», де зібрано літературу  не тільки талановитих людей Бершадщини, але  і про них.

Бершадська публічна бібліотека завжди з радістю приймає на гостини до себе талановитих людей і радо вітає їх в своїх стінах. А також запрошує відвідувачів прийти та почитати цікаві книги місцевих авторів.