Бершадська публічна бібліотека презентує проект «Коли хати ще говорили»

    В рамках бібліотечного етнопроєкту «Коли хати ще говорили» у Бершадській   публічній бібліотеці для учнів ліцеїв нашого міста та користувачів-дітей проведено  народознавче свято «Колиска роду – українська хата».  

     Бібліотекарі відділу   обслуговування дітей Олена Струтинська та Світлана Єгорова ознайомили дітей з  побутом давньої української хати, особливостями її будівництва, а саме: як наші предки вибирали земельну ділянку, як проходили закладини та будівництво, як відбувалися входини і таке інше. Також бібліотекарі демонстрували дітям старовинні предмети вжитку наших предків, знайомили із їх назвами, розповідали призначення

цих предметів. Діти слухали чудові українські пісні, читали книги про українські традиції і звичаї, роздивлялись експонати, розгадували народознавчий кросворд та ребуси.

    Загальнобібліотечний народознавчий проєкт «Коли хати ще говорили» продовжує крокувати  у бібліотеках Бершадщини. Ми запрошуємо вас на цікаві мандри до старої хати, де пахне рута і м’ята, де у печі рум’яниться   хліб, де батько й мати край столу ведуть свої тихі бесіди про життя-буття.     Хата розповідає свою історію і  живе у нашій пам’яті і плекає у кожному з нас українство та любов до рідної землі, до природи,  до культури,  до мови,  до нації з якими ми відчуваємо себе єдиним цілим.