Бібліовояж «Романтична валіза для жіноцтва і не тільки»

Сьогодні працівники Комунального закладу «Бершадська бібліотека» здійснили черговий бібліовояж у міський сквер. Цього разу прихопили з собою «Романтичну валізу для жіноцтва», наповнену сучасними та класичними любовними романами, які спонукають випробувати різні емоції і почуття. Під час читання, доводиться плакати і сміятися разом з героями, переживати за їх долі, і навіть замислюватиметеся про те, як зробити так, щоб і у власному житті трапилася справжня казка.

Погодьтеся, повсякденність набридає, тому читаючи романтичну прозу вдається прогнати нудьгу та тривожні думки. Подекуди автори розчиняють прозу екшеном, психологією, додають гостроти та гумору – тоді коло читачів цього  жанру зростає і розширюється. Підключається чоловіча половина, хоч і приховує.

Сьогодні українські книги про кохання прості та легкі для сприйняття, любовні романи розважають та захоплюють. Це не важка література, яка несе таємний зміст, а скоріше розвага. Популярні романи про кохання зрозумілі, вони приносять яскраві емоції та вгамовують спрагу романтичних подій. З таких книг можна почерпнути собі щось корисне. Наприклад, знайти відповіді на питання про те, як вчинити в тій чи іншій ситуації, про що потрібно думати насамперед і як вирішувати ті чи інші випробування, які доля постійно підкидає кожному з нас.

У бершадській  книгозбірні ви знайдете: життєві жіночі романи, твори з філософським ухилом, які змушують замислитися багато про що і навіть щось змінити у своєму житті. Є й захоплюючі романи, де любов межує із боротьбою за власне життя. Ще є любовні романи для підлітків, які відчувають справжнісінькі і сильні почуття, з ними трапляються неймовірні історії — смішні та захоплюючі.

Запрошуємо відправитись у романтичний бібліовояж разом з героями книг.