Бібліотекарі вшанували  хвилиною мовчання  усіх , хто  загинув захищаючи Україну

1 жовтня,  у  День захисників і захисниць України, бібліотечні працівники КЗ «Бершадська бібліотека»  біля експозиції «Нескорені. Незламні. Незабутні», вшанували  хвилиною мовчання земляків  та усіх українців, хто  загинув захищаючи Україну від рашистської орди

Захисники України сьогодні  – це герої, які  щодня віддають життя і здоров’я за нашу свободу, наше майбутнє.  Пам’ятати, знати і берегти імена, хоробрі, красиві й світлі обличчя, життєві історії захисників, які загинули за Україну — наш священний та громадянський обов’язок.

   Війна забирає цвіт нації, молоде покоління, яке б могло ще так довго жити і творити.     У засвіти пішли десятки наших земляків, вони віддали життя аби дати шанс збудувати вільну державу Україну. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

    Українці — сильна нація, загартована віковою боротьбою. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле об’єднує і мобілізує українців. Наше  сьогодення пахне димом, вогнем і гіркими  материнськими  слізьми. Але ми вистоїмо, ми віримо в наших захисників, МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

   Доземний уклін  родинам та щира подяка за виховання  синів і дочок, які віддали життя! Пам’ятаймо! Цінуймо і шануймо!»