Бібліотекарі провели  зустріч-спогад про поетесу-колегу Лідію  Зарічанську

     21 квітня 2023 року в читальній залі Комунального закладу «Бершадська бібліотека» у рамках засідання краєзнавчого об’єднання «Ріднокрай» відбулась зустріч-спогад з вшанування пам’яті поетеси-землячки, в минулому завідуючої Лісниченською сільською бібліотекою Зарічанської Лідії Іванівни. На заході були присутні бібліотечні працівники публічних бібліотек Бершадської територіальної громади, ветерани бібліотечної ниви.

     Ведуча засідання бібліограф-краєзнавець Юлія Маршук розпочала зустріч віршем Михайла Каменюка «Чому ми всі такі жорстокі», зазначивши, що коли людина живе серед нас, ми ніколи не задумуємося, хто вона, що носить в своїй душі, про що переживає. На жаль, часто тільки після смерті людини, починаємо оцінювати творчу особистість та її вклад у суспільне життя. На книжково-ілюстративній виставці «Тендітний всесвіт слова Лідії Зарічанської» представлені збірки поетеси та фотосвітлини, на яких зафіксовані різні миті життя Лідії Іванівни. У цей день із вуст колег бібліотекарів із дивовижною щирістю, теплотою та задушевністю звучали поетичні рядки відомої землячки. Творчість Ліди Іванівни знайшла відгук у кожному серці, залишивши по собі роздуми про особисте та переживання за долю всієї України.

Маємо сподівання, що знайдуться небайдужі люди,благодійники, меценати, які посприяють у виході 4-ї збірки поетичних та прозових творів, які Лідія Іванівна планувала видати за життя.

Просимо всіх, хто знав і пам’ятає Зарічанську Ліду Іванівну, пом’янути її добрим словом і щирою молитвою.