Бібліотекарі провели  народознавчу панораму «Великий день – Великдень»

Великдень – найбільше християнське свято, яке однаково подобається як дітям, так і дорослим.  Бібліотекар КЗ «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська провела народознавчу панораму «Великий день – Великдень» для учнів Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка 3-Б (класний керівник Валентина Чечельницька) та 8-В класу ( класний керівник Тетяна Мараховська) під час якої діти почули великодню розповідь «Величне свято Воскресіння», переглянули відеогалерею «ТОП – 10 найвідоміших писанок у світі»,  дізнались як їхні однолітки відзначають Великдень в різних країнах світу.

    Бібліотекар Ольга Дашківська провела креатив – майстерку «Великодня фантазія». На  заході всі із захопленням  слухали і готували святкові крашанки  до свого великоднього кошика.

Вся Україна в урочистому передчутті Великодня – величного Воскресіння Ісуса Христа.  Воскресіння Христове – це свято, яке споконвіку символізувало перемогу над силами темряви і зла, уособлювало примирення і прощення. Це великий дарунок Господньої любові. В українського народу – чудові звичаї та традиції, які передаються з покоління до покоління. Дуже важливим ритуалом Великодня є благословення та освячення їжі – Божих земних дарів. Великоднім святам завжди передують великі приготування і багато праці: прибирання в оселях, шиття та вишивання нового одягу, фарбування та розпис яєць, випікання смачної паски та приготування святкової їжі. А ще – оздоблення своїх домівок великодніми сувенірами.

 КЗ «Бершадська бібліотека» теж підготувалася до свята та пропонує користувачам цікаві тематичні виставки, фотозони, інформаційні  та народознавчі бібліотечні заходи. Завітайте у бібліотеку, тут на вас завжди чекають.