Бібліотекарі провели патріотичну годину «Майдан. Революція. Гідність»

 Бібліотечні працівники  КЗ «Бершадська бібліотека» Алла Іванчишина та Ольга Дашківська провели для старшокласників Бершадського ліцею патріотичну годину «Майдан. Революція. Гідність».

Під час спілкування з ліцеїстами бібліотекарі демонстрували слайд презентацію «День Гідності та Свободи. Згадаймо головне», в якій було висвітлено історичні події на Майдані в Києві та початку неоголошеної війни Росії проти України. Також молодь переглянула соціальний ролик «Що ти знаєш про Революцію Гідності». Спілкування з молоддю було цікавим, пізнавальним,  та активним.

   Україна – це територія гідності й свободи. Такими нас зробили цілих дві революції – Помаранчевий майдан 2004 року   і Євромайдан  2013-2014 років, Революція Гідності. Це був надзвичайно важкий іспит для України, коли її громадяни продемонстрували свою європейськість   і прагнення до свободи.

Сьогодні День Гідності та Свободи – одне зі знакових державних свят України.  Ми продовжуємо свою боротьбу за свободу і цілісність нашої Батьківщини. Нині нашій державі вкрай необхідні не лише слова і підтримка, а й відповідальні вчинки, реальний захист її існування,  як суверенної, незалежної держави.  Ми віддаємо шану громадянському подвигу, патріотизму та мужності українців, які виступили на захист демократичних цінностей, відстояли свій європейський вибір.

Схиляємо голову перед Героям, які віддали життя, аби ми дихали вільно.

Слава Україні! Героям слава!