Бібліотека допомагає здобути знання з цифрової грамотності

Працівники читального залу  КЗ «Бершадська бібліотека» запрошують бершадчан та гостей міста відвідати курси комп’ютерної грамотності. У вас є запитання – ми дамо на них відповіді! Ви чогось не знаєте – ми навчимо!

У сучасному світі для кожної людини важливо володіти навичками роботи у цифровому середовищі. І саме бібліотеки є тими місцями, де кожен громадянин може підвищити свою цифрову грамотність, аби ефективно та безпечно застосувати цифрові технології щодня, в роботі, в навчанні, для дозвілля, чи вирішення побутових питань. 

   У  бібліотеці охочі можуть навчитися елементарним речам, які повинен знати кожен інтернет-користувач: як створити власну сторінку в соціальних мережах чи електронну поштову скриньку, як користуватися месенжерами та чатами, як здійснити оплату комунальних послуг, використовуючи інтернет або мобільний телефон, яких правил безпечної поведінки в інтернеті слід дотримуватися, щоб не заподіяти собі шкоди і т.і.

     Навчитися досконало володіти комп’ютером, смартфоном, бути поінформованим щодо  свіжих новин, запрошує КЗ «Бершадська бібліотека», яка є ХАБом цифрової освіти вже не один рік. При бібліотеці діють як групові так і  індивідуальні курси мультимедійної грамотності на яких вас навчать користуватися гаджетами, різними застосунками, соцмережами та інше. 

    ВГО Українська бібліотечна асоціація з січня 2020 року є партнером Міністерства цифрової трансформації України “Дія. Цифрова освіта”. Він є складником національного проєкту “Дія”, за яким створюються онлайн-сервіси державних послуг задля побудови “Держави у смартфоні”. 

Ставши активним користувачем та споживачем державних послуг, що надаються у цифровому вигляді, українці можуть:

-зареєструвати новонароджену дитину або записатися в чергу на відвідування дитячого садочка;

-отримати соціальну допомогу від держави чи оформити пенсію, не виходячи з дому;

-відкрити свій бізнес, записатися на вакцинацію чи на прийом до лікаря, оформити довідку чи здійснити реєстрацію за місцем проживання, не  вистоюючи в довжелезній черзі;

– створити власний цифровий підпис чи заповнити декларацію.

 Ці  та багато інших послуг ви можете отримати онлайн, якщо оволодієте цифровими навичками.

   Шановні користувачі, якщо Вам потрібна допомога при завантаженні додатку «Дія» – де Ви зможете побачити свій паспорт, водійське посвідчення та інші документи, або Ви не знаєте де, на якому сайті і як саме правильно оплатити комунальні послуги онлайн, не виходячи з дому, – тоді приходьте в читальний зал КЗ «Бершадської бібліотеки» – МИ ВАМ ДОПОМОЖЕМО! 

Бібліотека допомагає зробити цифрові послуги доступними та зручними для всіх.