Бібліотека запрошує до перегляду ролику «Книгу в родину, родину в бібліотеку»

Бібліотекарі Комунального закладу «Бершадська бібліотека» пропонують  переглянути відеоролик «Книгу в родину, родину в бібліотеку» та ознайомитись з основними принципами сімейного читання, а також обрати книгу для своєї родини.

Родина – що може бути важливішим від сімейного вогнища, де ти можеш розслабитися, відпочити, а також отримати душевну рівновагу. Родина – це найближчі тобі люди, які завжди готові допомогти, підтримати у скрутну хвилину. Тільки з членами своєї родини можна розділити свої радощі, досягнення, а також невдачі та важкі моменти життя. Саме тому День родини, що святкується в Україні щорічно 8 липня, є надзвичайно важливим для кожного з нас. Інколи буває, що ми забуваємо про важливість родинного вогнища, перестаємо цінувати одне одного, мета ж цього свята знову згуртувати членів родини.

Кожна родина – особливий світ, де ціннісні орієнтири батька, матері, старших у сім’ї відчутно позначаються на індивідуальних, читацьких, навчальних, а найбільше – на життєвих устоях дитини.

Тож запрошуємо Вас відвідати КЗ “Бершадська бібліотека” всією родиною! Тут на вас чекає чарівний та захоплюючий світ книг!