Бібліотека запрошує до таємного світу Жуля Верна

    У читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека» презентується  книжкова поличка «Таємний світ Жуля Верна», де представлені   найвідоміші книги письменника — «Таємничий острів», «Діти капітана Гранта», « 20 000 льє під водою» ,«П’ятнадцяти-  річний капітан», «Навколо світу за 80 днів» та інші.  Творча спадщина письменника величезна. Його книги складають бібліотеку приблизно з 115 великих томів. Твори Жуля Верна перекладено на 148 мов.

        Відома українська письменниця Марко Вовчок була особисто знайома з Жулем Верном, котрий передав їй виняткове право перекладу його творів.

         Практично всі книги письменника містять передбачення і відкриття. Все фантастичне, що описував у своїх книгах письменник пізніше було  винайдено. Вчені іноді навіть спиралися на його твори, брали у нього ідеї. У фантастичних романах Жуль Верн точно передбачив такі наукові винаходи і відкриття, як акваланги і підводні човни, міжгалактичні польоти і космічні кораблі, літаки і вертольоти, відеозв’язок і телебачення і безліч інших.

           Із 108 фантастичних ідей Жуля Верна не здійсненими сьогодні залишились тільки 10. Такою кількістю втілених в життя задумів не можуть похвалитися навіть вчені . Іменем знаменитого письменника вчені назвали кратер, розташований на зворотному боці Місяця.

         В березні 2008 р. на орбіту було виведено перший безпілотний вантажний корабель, створений Європейським космічним агентством. Його назва «Жуль Верн».

          Завітайте  до нашої бібліотеки і познайомтеся з творчістю невтомного письменника-мандрівника і фантаста Жуля Верна.