Бібліотека пропонує «Цікавинки з рябої торбинки»

 Сьогодні бібліотечна промо-акція у міському парку «Цікавинки з рябої торбинки»від працівників КЗ «Бершадська бібліотека» стала місцем зустрічі з книгою та цікавим спілкуванням.

Метою заходу є бажання повернути в життя людей втрачену звичку отримувати насолоду від читання книжок. Адже читання відволікає, допомагає абстрагуватися від жахливої реальності й постійного перегляду новин та бодай на деякий час допомагає забути про війну. Читання зберігає психічне здоров’я, знижує стрес.

У «Рябенькій торбинці» – найновіші книги українських видавництв, які зможуть захопити увагу читача і змусити його відкласти всі справи «на потім», читати до самого ранку і закохатися у вигаданих героїв.

Літо набирає обертів, а це означає, що саме час запастися цікавими книгами, які стануть у нагоді під час подорожей, можуть бути ефективним засобом для переключення уваги, розслаблення,  заспокоєння , а подекуди і мотивації.

   Прочитання запропонованих книг допоможе кожному читачеві перенестися у неповторний захоплюючий віртуальний світ пригод, наповнений динамічними сюжетами та різноманітними непередбачуваними ситуаціями. Крім того, варто зазначити, що саме пригодницькі твори спонукають читачів до роздумів про життєві цінності, сприяють розвитку читацьких навичок, таких як уважність, критичне мислення, вдосконалення лексичного запасу та літературного стилю. Тож хутчій обирайте книги до душі і насолоджуйтесь неповторними сюжетами.

У темні часи вкрай необхідні гарні новини, і ми хочемо поділитися ними. Пам’ятайте,книга – це потужний мотиватор і підтримка!