«Бібліотека просто неба» пропонує «Валізу читацьких бажань»  

 

Цього четверга працівники Комунального закладу «Бершадська бібліотека» під час проведення вуличної акції «Бібліотека просто неба», запропонували відвідувачам міського парку ознайомитись з «Валізою читацьких бажань».  У імпровізованій валізі зібрана нова, сучасна література на різні смаки із фондів бібліотеки. Є художні твори сучасних українських та зарубіжних авторів, історичні та пригодницькі романи, детективи, фантастика, трілери та фентезі. Для любителів прикладної літератури – книги з історії та психології, саморозвитку та мотивації, є цікаві видання про дозвілля та хобі, казки, оповідання та пригоди для малечі. Мета заходу – промоція читання, залучення користувачів до відвідування бібліотеки та читання.

Усі, хто виявив бажання почитати щось цікаве, мали нагоду стати читачами книгозбірні. Зареєстровані користувачі бібліотеки були ознайомлені з правилами її користування та обрали літературу для домашнього читання. Бібліотечний захід у міському парку став не тільки місцем зустрічі з книгою та цікавим спілкуванням, а й простором для корисного, змістовного та  гармонійного дозвілля.

Бібліотека запрошує мешканців громади завітати у парк щочетверга з 14 до 16 години, де будуть відбуватися різноманітні вуличні бібліотечні заходи та поринути в атмосферу літа разом з улюбленими книгами, а бібліотекарі з повною «Валізою читацьких бажань» будуть чекати на вас!