«Бібліотека – територія творчих ідей, цікавих думок та позитиву»

Існує усталена думка: бібліотека – книгосховище, місце шанобливої тиші та шепоту. У сучасному розумінні бібліотека – це відкритий інформаційно-культурний центр і в першу чергу – місце живого спілкування, куди людина прагне прийти не лише в пошуках істини та щоб отримати книгу, а й порадитися, відчути, поділитися й проявити себе. Згадується вислів Миколи Реріха: «Бібліотека – це і місце роботи, і храм думки, и науково-дослідний центр, і лабораторія, і музей, і місце високих радощів розуму та очей».

Колектив КЗ «Бершадська бібліотека» – це дружна команда, яка обмінюється думками, втілює громадські ініціативи, проводить дозвілля та зустрічається з цікавими людьми. Відвідувачам будь-якого віку знайдуть заняття до смаку: побувають на засіданнях мовного клубу, приймуть участь у заняттях клубу «Господарочка» чи підліткового – «Юна леді», візьмуть участь у різноманітних квестах, вуличних акціях, культурно-мистецьких фестивалях.

Креативні й талановиті сільські бібліотекарі теж працюють за багатьма напрямками, виходячи з інтересів відвідувачів, презентують книжкові виставки, інсталяції, фотозони, влаштовують майстер-класи та зустрічатися з талановитими, неординарними особистостями. Кузьма Скрябін сказав: «Міняйте світ до кращого, дбайте про нього, бо ви в ньому живете».

Тридцяте вересня – свято українських бібліотекарів і читачів – усіх, хто любить книгу, 30-е вересня – день Віри, Надії, Любові та їх матері Софії.  Хочеться побажати нашим бібліотекарям чудових миттєвостей, прекрасних почуттів, творчих злетів та відкриттів, нових ідей, успіхів у справах і нових проєктах!