Бібліотека інформує: «Конституція – основний Закон держави»

    Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» пропонує  переглянути відеоролик «Конституція – основний Закон держави»,   ознайомитись із основними засадами Закону та правознавчими книгами в яких висвітлено  історичний шлях державотворення в Україні:  від княжої доби  до сьогодення.

Конституційний шлях України тривалий та насичений подіями визвольної боротьби українців за свою державність, незалежність, територіальну цілісність. Від першої Конституції Пилипа Орлика, яка була підписана у 1710 році до нинічинної Конституції України, яка прийнята 28 червня  1996 року – це шлях через роки і віки.

   28 червня 1996 року депутати Верховної Ради України,  після 24-годинного безперервного засідання проголосували і ввели в дію Конституцію України. За її ухвалення проголосували 315 парламентарів.  З того часу Україна здобула свій головний документ.  День Конституції – не просто свято нормативного акту, а день, коли було затверджено права і свободи громадян України.

  Пам’ятаймо, Україна розпочинається з кожного з нас, знання своїх прав і обов’язків громадян спонукає жити і працювати для України, боротись за Україну і вірити у європейське майбутнє України.

   Завітайте до читальної зали КЗ «Бершадська бібліотека», де для вас підготовлена книжкова виставка «У серці моїм живе Україна» та є багато цікавої і корисної інформації.