Бібліотека інформує про кібербезпеку та медіаграмотність

   Годину спілкування  та тренінг на тему «Стратегія та тактика інформаційної війни» провела бібліотекар з інформатизації  КЗ «Бершадська бібліотека» Наталія Лева, у міському сквері, для слухачів Університету третього віку.

    У сучасному цифровому світі ми вже не уявляємо своє життя без постійного доступу до Інтернету, спілкування в соціальних мережах, можливості розплачуватися в магазинах телефоном та навіть мати посвідчення особи на смартфоні. Але в цьому швидкому цифровому розвитку є й інша сторона — кібератаки зловмисників, які хочуть дізнатися  особисті дані, нашкодити бізнесу або викрасти ваші гроші з банківської картки. Щоб нічого з перерахованого вище з вами не сталося, важливо знати, як захистити себе від подібних випадків. На допомогу в цьому приходять знання з кібербезпеки, як їх використати на практиці. Під час зустрічі, слухачів детально ознайомлено з поняттям кібербезпеки, як працює кібербезпека, які є види кібербезпеки, а також все, що потрібно знати про кібербезпеку, чому забезпечення кібербезпеки сьогодні настільки важливе. Також ознайомилися з основними видами кібератак та заходами щодо захисту особистих даних.

    Не зберігайте у пам’яті смартфону інформацію, яка може вам зашкодити в разі окупації та обшуку. Одразу видаляйте такі файли та чати з памʼяті смартфону. А те, що важливо зберегти, попередньо завантажуйте в хмарне сховище.

Дотримуйтесь наших порад і будьте пильні!