Бібліотечна акція «Весела книгоскриня»

Бібліотекар відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська завітала до учнів 5-А класу, класний керівник Наталя Хмарук, Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка з акцією «Весела книгоскриня».

Ліцеїстам розповіли про книги сучасних українських та зарубіжних письменників різних жанрів, які захоплюють пригодами і подорожами, незвичайними загадками і страшними небезпеками.  Це художні твори про мужність і честь, про дружбу і про вміння долати труднощі. Діти із зацікавленням переглянули нові дитячі книги дістаючи їх із веселої книгоскрині, ділились своїми враженнями і уподобаннями. Також бібліотекар підготувала листівки з висловами про книгу та зазначила, що читати  завжди модно і круто, адже любов до книги вчить нас пізнавати світ, любити і бути добрішими, вірити і мріяти.

Щорічно у першу середу лютого, а цього річ це 7 лютого, світ відзначає цікаве й доволі молоде свято – Всесвітній день читання вголос (World Read Aloud Day). Отож, діти обрали собі книги для читання до дому.

Бібліотекарі мають головну місію:  виховувати любов до читання з самого дитинства, тож щодня розповідають про значення та участь книги у житті. Саме з такою метою проводиться промоція читання для різних вікових категорій дітей.

Запрошуємо всіх бажаючих завітати до бібліотечного простору – це місце, де можна відпочити, пограти в ігри, помалювати. Бібліотека радо зустрічає всіх, хто любить читати та очікує кожного дня своїх читачів!