Бібліотечна дублер-акція «Бібліотекар на годину»

До Всеукраїнського дня бібліотек у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» проходила  дублер-акція «Бібліотекар на годину». В ролі бібліотекарів спробували свої навики у професії постійні користувачі бібліотеки  учениці шкіл міста: Стелла Зарицька, Ірина Миколюк, Діана Аветисян та Вікторія Гоцуленко.  Цікаво та весело промайнули години, які вони із задоволенням провели в бібліотеці на дублер-акції. Дівчата як справжні бібліотекарі і обслуговували, і реєстрували читачів, проводили бесіди біля книжкових поличок, радили, що прочитати, допомагали при виборі книг.  Юним дублеркам дуже сподобалось працювати в бібліотеці.

         Неабияке задоволення від дублер-акції отримали бібліотекарі, адже вкотре пересвідчились у тому, що професія бібліотекар – це неймовірний і цікавий світ спілкування з людиною, книгою, інформацією.

        Бібліотека бажає всім шанувальникам книги нових відкриттів в інтелектуальному просторі, реалізації творчих задумів та натхнення! Не забувайте, що кращий в світі кінозал – це ваш мозок, і ви розумієте це, коли читаєте цікаву книгу.