Бібліотечна корзинка  «Смаколики для книжкових гурманів»

Сьогодні працівники Комунального закладу «Бершадська бібліотека» в міському парку презентували  бібліотечну корзинку  «Смаколики для книжкових гурманів». У бібліотечному кошику  література, котра ніколи нікого не залишить байдужим, адже тут представлені кулінарні  книги  гортаючи, які неможливо не зачаруватися стилем, мовою, розмаїттям  рецептів та складними техніками. 

Як і у художніх творів, у кулінарних текстів є тема (рецепти до свят, певного регіону або епохи), сюжет (від перших страв до десертів) та герої – самі страви.

Для правильного тлумачення кулінарної книги необхідно зважати на особу автора, географію та суспільний контекст, у якому вона створювалася. Рецепт – це інструкція до приготування страви. Але створення однієї і тієї ж страви можна описати зовсім по-різному. І ця особливість авторського бачення, власне, і є літературою. Створюючи рецепти, автор спирається на власний досвід, який формує суспільство та час, у якому він живе. Тож, маючи результат, у вигляді кулінарного тексту, можемо «розкрутити» його назад, до особистості автора та життя в його часи. 

Кулінарні книги взагалі можна розглядати як специфічний «жіночий» вид письма. Тоді вони створювалися жінками для жінок про «жіночу» справу. Не маючи можливості стати професійними письменницями, жінки могли виразити себе як авторки через кулінарну літературу. 

Рецепт – ідеальний текст з позиції сприйняття його читачами, адже його можна буквально пропустити крізь себе. Спочатку ми вивчаємо ці рекомендації і, так само як при читанні художнього твору, маємо в голові певний образ. Ми уявляємо майбутню страву, переживаємо разом з автором процес її приготування. Далі ми самі готуємо страву, тобто втілюємо описане, а потім ще й їмо, тож втілення має справжній матеріальний результат. 

Але буває і навпаки. Є рецепти, котрі ми читаємо, але ніколи не готуємо. Вони слугують для розваги і, як правило, побутують у масовій культурі: кулінарні шоу, кулінарна рубрика у журналах тощо. Відсутність практичної мети таких рецептів зближує їх з художньою літературою – вони розважають, інформують читача про нове, дозволяють співпереживати, творять певну картину життя. Саме у такий спосіб функціонують рецепти в жіночих глянцевих журналах

Отже, рецепти, які нас оточують, це не завжди рецепти, за якими ми готуємо. Кулінарні книги показують нам можливості їжі, формують гастрономічні бажання. тому запрошуємо в Комунальний заклад «Бершадська бібліотека» та обрати ту книгу рецепт, якої  буде вам до душі та хтозна, який раритет міг заховатися на полицях бібліотеки.