Бібліотечна рекламна акція «Бібліорюкзачок»

                    

       Бібліотекар КЗ «Бершадська бібліотека» Світлана Єгорова відвідала учнів 3 – В класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка (класний керівник Вікторія Дідик) з бібліотечною рекламною акцією «Бібліорюкзачок».

    Бібліотекарка познайомила діток з найновішими дитячими виданнями, які надійшли до фонду бібліотеки. Це книги Оксани Давидової «Привидуся», Наталії Довгопол «Стешка, дочка винахідника»,  Неллі Топської «Жила-була родина», Катерини Міхаліциної «Дім для зозулі», Насті Музиченко «Врятовані хвостики», Зоряни Биндас «Котики-патріотики» та інші.

    Світлана Юріївна  коротко розповідала про зміст кожної книги та  зачитувала уривки.  Яскравий книжковий світ здатен не лише навчати, а й дивувати, надихати на нові пригоди, на здійснення мрій. Діти розповідали про прочитані книги, про свої захоплення та мрії. Одна мрія була спільною в усіх присутніх  – це МИР в Україні. Захоплива мандрівка книжковими новинками не залишила байдужим абсолютно нікого. Діти обрали собі книги для читання вдома, та пообіцяли відвідати бібліотеку під час весняних канікул.

     Мета акції «Бібліорюкзачок»: реалізація державної програми «Читання як життєва стратегія», підвищення культурного рівня дітей, популяризація сучасної української книги, шанобливе ставлення до книги, сприяння потребі у читанні як    усвідомлено обраного дозвілля,  для всебічного гармонійного розвитку .