Бібліотечний День інформації  «Пізнаємо світ з книгою»

   1 вересня 2022 року,  з нагоди Дня знань, в Комунальному закладі «Бершадська бібліотека»  проведено День інформації «Пізнаємо світ з книгою». Для юних  користувачів бібліотеки оформлено невеличкий шкільний клас з партами, шкільним приладдям, підручниками та ін.

    Бібліотекар Світлана Єгорова провела урок-подорож «Я люблю свою країну». Д іти слухали розповідь про становлення нашої держави України, про її відомих синів і дочок, про мову,  яка містить код нації. Говорили про те, хто такі українці, які риси характеру нам дісталися у спадщину? Також, учні взяли участь у веселій вікторині «Чи уважний ти читач?».

     В рамках заходу презентовано книжкову виставку-інсталяцію  «Книги – супутники допитливих». На виставці представлено розмаїття довідників та енциклопедій, що подають інформацію з математики, географії, біології, історії та інших предметів в обсязі шкільної програми та поза її межами, розширюючи кругозір школярів.    

             День інформації відбувався  цікаво і продуктивно, кожна дитина, що завітала до бібліотеки, отримала корисну інформацію і мала можливість обрати для читання книги за власним смаком та уподобанням.

  Працівники Бершадської книгозбірні вітають жителів та гостей Бершадської громади з Днем знань та зичать  миру, міцного здоров’я, впевненості у власних силах та наполегливого прагнення до нових знань.