Бібліотечний онлайн-проект для молоді: «Читай CINEMA!»

Абонемент з обслуговування юнацтва КЗ «Бершадська бібліотека» розпочинає реалізацію молодіжного  онлайн-проекту «Читай CINEMA».  У рамках даного проекту бібліотекарі прагнуть показати молоді Бершадщини новинки бібліотечного фонду, зацікавити підлітків та молодь до цікавого і корисного читання. ««Читай CINEMA» – це серія підготовлених атмосферних молодіжних буктрейлерів на книги для підлітків та молоді, які привертають увагу до книг та читання.

      КЗ «Бершадська бібліотека» пропонує буктрейлер на книгу Джона Гріна «Провина зірок».  Що краще: книга чи фільм? Уже багато років це питання викликає неабияку дискусію між книголюбами і кіноманами.   Книги та фільми є найбільш популярними розвагами для проведення дозвілля. У них є багато спільного, так як під час читання книги і при перегляді фільму ми пізнаємо щось нове, цікаве, захоплююче. Екранізація книг — це завжди хвилююче почуття для читача. Адже книга відкриває двері у потаємній світ власних думок та фантазії. Кожна людина інтерпретує книжкових героїв по-своєму, передаючи власні емоції, переживання та певні очікування. На сьогодні у кіноіндустрії все частіше з’являються картини, що спираються на сюжети різноманітних книжок. Кожен бажаючий зможе насолодитись цими шедеврами, взявши книги, які є у фонді КЗ «Бершадська бібліотека» та порівняти їх, переглянувши фільми.

     Відео-добірка книг та екранізацій до них – розповість вам про найцікавіші екранізовані історії сучасності, що не залишать байдужими ні книголюбів, ні кіноманів.