Бібліотечні активності у День молоді

Молодь, книга, бібліотека – під таким гаслом відбулися цьогорічні заходи за участі КЗ «Бершадська бібліотека»  з нагоди Дня молоді.

   Бібліотека, як відкритий комунікаційний майданчик організувала романтичну фотозону «Метеликовий рай» та взяла участь у молодіжній вечірці .

   Бібліотекарі  Ольга Дашківська та Алла Іванчишина запропонували молодим бершадчанам цікаву  інтелектуальну гру «Я все про  тебе знаю Україно!» Учасники відгадували знакові місця України, змагались у знаннях  українського діалекту та відгадували обличчя  знакових особистостей, перероблених штучним інтелектом.

Інтелектуально – розважальна гра   принесла її учасникам багато позитивних емоцій та нових знань. Молодість, драйв, позитив та емоції вирували під час активностей.

   Місія публічної бібліотеки в сучасному суспільстві бути інформаційним центром для всіх поколінь громади, поширювати знання, популяризувати книгу, виховувати у молоді та дітей патріотизм, національну гордість та любов до України.

Двері  КЗ «Бершадська бібліотека»  для користувачів, які хочуть знати та вміти більше. Бібліотека пропонує – вибір за вами!