«Бібліотечні зустрічі.  Я жінка» – новий бібліотечний проект

 

       20 березня 2024 року  у читальній залі КЗ « Бершадська бібліотека»  стартував новий  бібліотечний проєкт  «Бібліотечні зустрічі.  Я жінка».   Його мета:  привернення уваги до сили й енергії жіночої краси та мудрості, здатної змінити багато чого в цьому світі; реалізація жінки як особистості;  сприяння посиленню ролі та можливостей  жінок  через спілкування , обмін знаннями та досвідом; формування чіткого розуміння своєї жіночої природи.

Формат зустрічей:  зустрічі за круглим столом. Форми роботи : бренд-автор-шоу, креативна терапія, психологічний Teach-in, жіночий діалог.

              В рамках проєкту протягом 2024 року  планується проведення бібліотечних зустрічей, які показуватимуть багатогранність  української жінки, її роль у різних сферах життя.

                Бренд-автор-шоу «Жінки, які кохають до нестями» перший етап проєкту, присвячений Всесвітньому дню поезії.  На зустріч завітали  чарівні  жінки, творці і поціновувачі прекрасного: Марія Цимбалюк, Лариса Натолочна, Наталія Ярмійчук-Запорожець, Людмила Кравець, Антоніна Гега,  Віра Паланичко. Вони читали свої поезії, ділилися власними історіями на шляху до поетичної творчості та приєдналися до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької  тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждень поезії».

Наша землячка, поетеса Марія Григорівна Титарчук передає вітання користувачам, бібліотекарям Бершадської бібліотеки та учасницям Бренд-автор-шоу «Жінки, які кохають до нестями». та приєднується до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької  тематичної акції «Національний тиждень читання. Тиждня поезії».

   Такий формат  зустрічі, проведеної за чашкою кави в дружній невимушеній атмосфері, створив умови для відкритого і щирого спілкування. Ми цінуємо ваш внесок у нашу зустріч та  з радістю запрошуємо всіх бажаючих жінок  приєднуватися до наступних етапів нашого проєкту.

#тиждень_поезії2024 #поетичний_флешмоб #КультураВінниччини #культураБершадщини #українськіписьменники