Бібліотечні інновації – в практику роботи

У КЗ «Бершадська бібліотека» відбулося  засідання фахового об’єднання «Бібліо – Профі». Це  професійна спільноти бібліотечних працівників публічних бібліотек Бершадської  територіальної громади. Під час фахової розмови  на тему  «Бібліотечні інновації – в практику роботи» обговорено питання  організації роботи з бібліотечної проектної діяльності. Зокрема досвід підготовки та  реалізації  етнопроекту «Скарби бабусиної скрині».   Бібліотекарі поділилися гарними емоціями подекуди великим захопленням  від знайденого і, звичайно,  проблемами,   що виникають під час збору матеріалів  та презентації самого проекту.

Директор КЗ «Бершадська бібліотека» Людмила Німчук провела консультацію на тему «Актуалізація бібліотечних фондів в умовах війни», акцентувала увагу на нових компетентностях  бібліотекарів публічних бібліотек. Звернула увагу на  те, що віртуальний простір сьогодні  одна із складових роботи бібліотеки. Потребує активізації такий напрямок інформаційної діяльності,  як  «Медіаграмотність для всіх і кожного».

У другій частині засідання  говорили про зміни, що відбулися у державних формах звітності 6-НК. Спочатку були деякі перестороги, але після розмови  стало зрозуміло, що нова звітність не викличе додаткових складнощів.

На завершення семінару методист Катерина Нагірняк провела детальний  аналіз статистичної документації бібліотек, надано консультації з обліку цих даних згідно офіційних документів.