Бібліо-квіз «Ключ від ВООК-ЛЯНДІЇ»

Бібліотекар Бершадської публічної бібліотеки Світлана Єгорова для користувачів-дітей провела бібліо – квіз «Ключ від ВООК-ЛЯНДІЇ» у міському сквері. Захід приурочений до 105-річчя заснування Бершадської бібліотеки. Бібліотекар познайомила дітей з історією бібліотеки, продемонструвала цікаві книги з бібліотечного фонду, а саме найстарішу книгу, найменшу, найбільшу, найтовстішу, книгу з найкоротшою назвою та ін. Діти переглянули та обрали для домашнього читання дитячі книжкові новинки, які щойно надійшли до бібліотеки – це цікаві комікси, сучасні твори українських та зарубіжних авторів, книги, написані по відомих мультфільмах та фільмах.

Бібліотекар підготувала для дітей багато цікавих завдань та запитань. Кожен з присутніх показав свої знання, ерудицію та кмітливість. Під час проходження інтелектуальних випробувань гравці мали змогу переконатися, що у книгах є відповіді на будь-які питання. Діти, які найкраще впоралися із завданнями, отримували ключ від ВООК-ЛЯНДІЇ , де на них чекали цікаві книги.

Тож запрошуємо усіх охочих до бібліотеки ознайомитися з новинками, обрати літературу відповідно до вподобань. Сподіваємось, книги подарують вам радість і задоволення від читання.