Бiblio-розвага «Зимова мандрівка книжковим містом»

                 

         У Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» для учнів 1 – Б класу   Бершадського ліцею, класний керівник Тамара Дісяк, проведено biblio-розвагу  «Зимова мандрівка бібліотечним містом». Діти поринули в неймовірний книжковий світ. У бібліотеці їх зустріло різномаїття цікавих, яскравих книг. Бібліотекар Світлана Єгорова провела захопливу мандрівку бібліотекою, під час якої діти дізналися про походження слова «бібліотека», правила поводження з бібліотечними книгами, про цікаві книжки, які є в книгозбірні, коротко розповіла про сюжети книг, зачитала уривки, продемонструвала ілюстрації з видань. Малюки з цікавістю гортали сторінки книг і журналів, розглядали яскраві книжкові виставки. Учасники лялькового театру «Казкарик» презентували  дітям цікаву лялькову виставу «Новорічний колобок», а після перегляду вистави діти самі спробували себе в ролі персонажів казки.

Саме такі заходи виховують в дітях бажання знати більше, і спонукають частіше брати книгу до рук, ділитися з друзями прочитаним.

Після всього побаченого і почутого багато дітей зацікавились бібліотекою та стали нашими користувачами. Вони отримали багато цікавої інформації та позитивних вражень.