Василь Денисюк віддав життя боронячи українську землю

22 серпня 2022 року від важкого поранення  під час ракетного обстрілу поблизу Андріївки,  Херсонської області загинув наш земляк Денисюк Василь Іванович.  Старшому солдату 61-ої окремої резервної бригади Василю Денисюку назавжди залишиться 49 років.

  Василь Іванович Денисюк народився 10 березня 1973 року в с. Левково Крижопільського району Вінницької області.  Після закінчення навчання у  місцевій школі, вступив до Заболотненського  ПТУ, де здобув професію водія – механіка.

   З 2016 року по 2017 рік  Василь Денисюк брав участь у антитерористичній операції на Сході України, обороняв місто Щастя Луганської області  за що отримав дві нагороди України.

   25 лютого 2022 року, коли російська федерація підступно напала на Україну, Василь Денисюк без вагань став на захист нашої України, взявши до рук зброю . Він завжди казав: «Якщо не я, то хто?». Василь Іванович  був добрим і надійним другом, турботливим батьком, люблячим сином  і коханим чоловіком. На  превеликий жаль, його добре, чуйне, щире серце зупинила рашистська куля. Похований Денисюк василь Іванович у с. Флорине.

  Молитва, скорбота, шана, слова вдячності за мужність та відвагу, низький уклін за віддане, світла та вічна пам’ять воїну Василю Денисюку, який віддав  життя виконуючи військовий  наказ, боронячи землю України, її незалежність і суверенітет.

  Вічна слава та пам’ять Герою.