Великодня бібліотечна вітальня  зачарувала  писанками, традиціями та гостинністю

  

      Бібліотечні працівники Бершадської публічної бібліотеки реалізовують корпоративний пізнавальний проект «Надзвичайна і гостинна наша славна Україна»! Сьогодні  на абонементі обслуговування дорослих читачів та юнацтва Бершадської публічної бібліотеки у рамках проекту відбулися бібліотечні активності «Україна писанкова» .

      Заходи відбулися напередодні  Світлого свята Воскресіння Господнього ,   для учнів десятих класів Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка. За традицією за декілька днів до Великодня українці починають активно готуватися до цього свята. Готувалися до нього і у нашій бібліотеці .

     Присутні  у Пасхальній вітальні дізналися про звичаї та традиції, яких дотримувались наші пращури, коли готувалися до Великодня, чому останній тиждень перед Великоднем називають чистим або білим, про традиції випікання пасок й розмальовування та фарбування писанок.

   Бібліотекарі Ольга Дашківська та Алла Іванчишина  провели пізнавальну, сучасну, цікаву та розважальну гру «Україна писанкова». Під час гри ліцеїсти  виконували різноманітні завдання в яких проявляли  свої знання, кмітливість, сміливість та креативність.

  Наближається одне з найбільших християнських свят – Великдень. Всі ми чекаємо цей день з великими  надіями та сподіваннями, що нарешті настане мир і спокій на нашій рідній землі. Бібліотека чекає на читачів, бажаємо теплого, сонячного настрою та натхнення , але найбільше напередодні дивовижних свят ми зичимо миру Україні!