Вернісаж Сергія Мазуренка у  бібліотеці

5 жовтня 2023 року в читальній залі Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбулася презентація виставки картин «Вернісаж Сергія Мазуренка». Виставка приурочена до Дня художника, який цьогоріч припадає на 8 жовтня.

На вернісаж та знайомство з художником завітали учні класу образотворчого мистецтва Бершадської дитячої музичної школи ім. Родіона Скалецького, викладач Тетяна Сергіївна Копестеринська  та працівники культури міста. В експозиції представлені художні твори написані у різні роки.  Сергій Володимирович розповів юним поціновувачам мистецтва про себе, свій вибір професії. Юних талантів цікавило, що саме надихає майстра пензля для створення нових полотен.

    Із Днем художника присутніх вітала директор бібліотеки Людмила Німчук, яка побажала художникам творчого натхнення, яскравих та надзвичайних картин. Сергію Мазуренку  за багаторічну яскраву, самобутню, мистецьку діяльність, вагомий особистий внесок у розвиток образотворчого мистецтва, збереження традицій у художній творчості Бершадщини, активну громадську позицію  та з нагоди Дня художника України вручено Почесну грамоту. Далі усі учасники заходу милувалися картинами Сергія Мазуренка, представленими на вернісажі.

   На посаді художника-оформлювача КЗ «Бершадська бібліотека» Мазуренко Сергій Володимирович працює з 1993 року. Він не тільки переймається оформленням бібліотечних соціокультурних заходів, книжкових виставок, стендів, але й здійснив художній розпис приміщення абонементу з обслуговування дітей фрагментами з українських народних та зарубіжних казок.

   Сергій Володимирович справжній ентузіаст і фанат своєї справи, завжди виявляє творчий підхід і майстерність в питаннях естетичного оформлення фестивалів, творчих акцій, свят, дитячих ранків, різноманітних заходів.

   Малювати почав ще з дошкільного віку, не полишаючи улюбленої справи в шкільні роки. Згодом вступив до Вінницького художнього училища і успішно його закінчив. У свій вільний час він не полишає улюбленої справи. У творчому доробку митця більше тисячі картин. Його майстерність отримала високу оцінку шанувальників живопису.

   Картини Сергія Володимировича є в приватних зібраннях не лише в Україні а й за кордоном. Пише Сергій Мазуренко переважно олійними фарбами на полотні. Це не лише пейзажі, натюрморти, але й портрети, репродукції  картин відомих художників. Його картини сповнені щастя, радості, пробуджують найсвітліші почуття. Використовуючи традиційні та авторські техніки, інтуїтивно гармонізуючи твори, майстер відчуває мить, коли рухи пензля творить у поєднанні з душею. Малярство Сергія Володимировича відрізняється баченням колориту, вмінням декоративно вирішувати площинні зображення. Персональні виставки митця відбувались в Бершадському краєзнавчому музеї, окремі твори експонувались в Обласному центрі народної творчості.

В прийдешній День художника усі присутні вітали Сергія Володимировича, бажали щоб з головою занурюючись в творчість, він не забував і про те, що немає межі вдосконаленню таланту! Колеги бібліотекарі побажали досягати бажаних вершин і завжди цінувати себе гідно! Нехай фантазія летить на легких крилах, і кожен день буде новою пригодою, в якому є місце мрії, любові і удачі!