Виставка-пам’ять про земляків-захисників України

   У КЗ «Бершадська бібліотека»  організовано виставку-пам’ять про земляків-захисників України, які загинули в боротьбі за незалежність, суверенітет і територіальну цілісність України.

   На превеликий жаль на нас дивляться очі вже 23-х земляків, які героїчно загинули, захищаючи рідну землю. Вони справжній цвіт нації, кожен щирий патріот України та мужній захисник своєї родини, нашого народу, Української держави. Наймолодшим із них менше 19-ти років, а найстаршому 50 років.

   Боротьба українського народу за незалежність триває багато століть, а сьогодні окремою болючою сторінкою цієї споконвічної боротьби стали бої із російським агресором. Їх трагічним та героїчним символом, але водночас і прикладом нездоланності воїнського духу українців стали Іловайськ, Харків, Маріуполь, Херсон, Миколаїв…

    У кожному місті і селі України наші захисники б’ються до останнього, гинуть, але перемагають ворога своєю стійкістю і непохитністю.

   У День пам’яті захисників України  згадаймо їх імена та подвиги, вшануймо пам’ять українських воїнів, які загинули в боротьбі за незалежність України, за мирне майбутнє Українського народу на своїй землі!

   Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!