Виставка реквієм  «Назавжди в пам’яті нашій»

В  Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» організована книжкова виставка «Назавжди в пам’яті нашій». До уваги читачів представлені книги та  документи, які всебічно розкривають історичні події Другої світової війни в Україні.

Щороку 22 червня український народ вшановує світлу пам’ять мільйонів земляків, життя яких обірвала Друга світова війна. Саме цього дня, відповідно до Указу Президента України «…з метою всенародного вшанування пам’яті синів і дочок українського народу, полеглих під час Другої світової війни 1939-1945 років, їх подвигу та жертовності … на підтримку ініціативи громадських організацій ветеранів війни, праці, Збройних Сил і жертв нацистських переслідувань…» встановлено День скорботи і вшанування пам’яті жертв війни.

Ми згадуємо тих, хто не повернувся з війни, хто потом і кров’ю відстоював нашу перемогу над нацизмом,  прийняв на себе цей страшний удар, і тих, чиї життя були скалічені і зруйновані.

   Наші прадіди сміливо та відважно билися за мир на рідній землі. І, здавалось, ніколи знову, але…  Сьогодні, потерпаючи від кривавої російської агресії кращі сини і дочки України знову зі зброєю в руках захищають  кордони України,  наш спокій і свободу, право на гідне і вільне життя. Віддаймо ж  шану всім українським борцям, які в часи воєнних лихоліть захищали та захищають рідну землю. Схилімо голову перед мільйонами невинних жертв, яких забрала війна.

Для детальнішого перегляду виставки бібліотекарі запрошують охочих завітати до Комунального закладу «Бершадська бібліотека».