Виставка факт «Конституція  – верховенство права і свободи»

На абонементі обслуговування дорослих та юнацтва  КЗ «Бершадська бібліотека» презентується виставка – факт «Конституція  – верховенство права і свободи».

  Виставка знайомить з історією створення Конституції України та основними її засадами; формує правову культуру та дає знання про конституційні права і свободи; популяризує бібліотечні фонди.

28 червня 1996 року прийнято першу в українській історії Конституцію незалежної держави України, яка остаточно закріпила правові основи нашої держави, її суверенітет і територіальну цілісність. Ця подія стала найважливішою в житті українського народу після проголошення 24 серпня 1991 року незалежності України і схвалення 1 грудня 1991 року всенародним голосуванням Акта проголошення незалежності України. Прийняття Конституції України завершила процес становлення України як суверенної держави, що має свій Основний Закон.

На виставці представлена література з фонду бібліотеки, яка відображає найважливіші історичні моменти конституційного процесу на складному і довгому шляху державотворення України.

   Запрошуємо до КЗ «Бершадська бібліотека», де усі бажаючі зможуть послідовно розглянути основні етапи становлення та розвитку української конституційної ідеї.