Виховний тренінг «Дітям світу – сонце й мир»

                                   

      20 листопада 2023 року  у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» відбувся веселий виховний тренінг «Дітям світу – сонце й мир». Захід з нагоди Всесвітнього дня дитини, відвідали учні 4 – В класу Бершадського ліцею №1 ім. А. Матвієнка, класний керівник Олена Савченко.

     Бібліотекар Світлана Єгорова ознайомила юних читачів з історією свята – Всесвітнього дня дитини, який щороку відзначається у річницю прийняття Конвенції про права дитини та розповіла школярам про цю Конвенцію, її основні статті, про те, в яких важких життєвих ситуаціях можуть опинитися діти. Також відвідувачі дізналися про права, які надаються їм для навчання, розвитку творчих здібностей.

     Дітлахи  із задоволенням прогулялися сторінками  цікавих повчальних дитячих книг і на прикладі героїв казок побачили, кого  ображають і як порушуються їх права. Діти відгадували анаграми толерантності,  переглянули анімаційний фільм «Права дітей», взяли участь у грі «Права та обов’язки». Було пізнавально і весело, адже й справді, це свято дитячої радості. Юні читачі отримали позитивні емоції та гарний настрій.

       Бібліотекарі кожного разу прагнуть створити атмосферу затишку та захоплення, щоб маленькі читачі з радістю йшли до бібліотеки.  Повернення моди на читання, трансформація бібліотек на сучасні та технологічні – ось пріоритети нашого сьогодення. Бібліотека завжди з радістю зустрічає своїх читайликів та дарує радість спілкування, цікавих зустрічей та пізнання навколишнього світу.