Владислав Тимошенко віддав життя за Батьківщину 

19 липня минає рік, як  «закінчилась війна» для нашого земляка, чудового юнака, старшого лейтенанта Владислава Васильовича Тимошенка.

 Владислав Тимошенко народився  17 вересня  1999 року.

  Завжди був  стриманий, виважений, з почуттям відповідальності, ще в школі знав, що буде військовим. Після закінчення Устянської середньої школи вступив до Національної академії сухопутних військ імені Гетьмана Петра Сагайдачного. Закінчивши академію у 2020 році, був направлений в зону бойових дій на Сході України.

     З початком широкомасштабного вторгнення росії на територію України Владислав Тимошенко виконував бойові завдання на посаді командира роти на Південно-Бузькому напрямку. За його словами, він просто робив те, що вважав за правильне. Владислав мав багато планів і задумів, прагнув збудувати власне затишне родинне гніздечко, бути щасливим та успішним. Величезна сміливість, любов до України, любов до сім’ї та скромність – таким насправді був Владислав.

  19 липня  2022 року  Тимошенко Владислав Васильович загинув при виконанні бойових завдань. Похований захисник України у рідному селі Устя.

  Ім’я відважного, сміливого, щирого патріота України Владислава Тимошенка  навічно вписане в історію нашої громади. У день пам’яті згадаймо його щирою молитвою, добрим словом, запаленою свічкою, квітами на могилі, бо герої не вмирають доки їх пам’ятають.