Володимир Косташ назавжди залишиться в наших серцях

    12 січня   минає рік від дня загибелі нашого земляка, відважного захисника України Косташа Володимира Вікторовича.

 Володимир народився 25 квітня 1982 року у с.Війтівка. Навчався у Війтівській загальноосвітній школі І-ІІІ ступенів, був здібним та старанним учнем. Після закінчення школи, навчання продовжив у Вінницькому м’ясо-молочному технікумі та здобув професію технолога.

  Працював помічником технолога на ПрАТ «Птахокомбінат «Бершадський», потім свій трудовий шлях продовжив у ТОВ «Вінницька птахофабрика» м. Ладижин.  Довгий  час  жив та працював  у  Польщі,  досконало володів  польською мовою, вільно розмовляв  англійською, добре знався на комп’ютерній техніці та завжди був на пульсі часу.

   Будучи далеко за кордоном, Володимир ніколи не забував рідну домівку, понад усе мріяв жити і працювати  у мирній,  вільній, незалежній  та європейській країні.  

  Коли росія розпочала повномасштабне вторгнення в Україну Володимир, як справжній патріот,  звернувся в ТЦК   та 23 серпня 2022 року був призваний до 77 десантно – штурмової бригади. Кілька місяців проходив навчання в Англії, де навчався військової справи. 

   9 січня  2023  року солдат на псевдо «Технолог» прибув до зони бойових дій в соледарському напрямку.  12 січня 2023  року Володимир Косташ- солдат протитанкового відділення, взводу вогневої підтримки,  аеромобільного батальйону   та ще шестеро його побратимів, мужньо виконуючи свій військовий обовязок прийняли бій за Україну поблизу н.п. Соледар Бахмутського району,  Донецької області. Внаслідок  мінометного  обстрілу противника  Володимир Косташ загинув…  Але були довгі дні і місяці страшної невідомості і  тихого сподівання… Володимир Косташ вважався безвісти зниклим,  10 місяців тривали пошуки…Надіялися знайти живим. Та на жаль,  за експертизою ДНК підтверджено загибель нашого Героя, тіло якого передали вороги. 

   Володимир Косташ назавжди залишиться в наших серцях: доброзичливим, веселим, чесним, порядним, відповідальним, прекрасним сином для своєї люблячої матусі, дорогим братом та дядечком, хорошим другом.   Вічна пам’ять і слава Володимиру, який віддав життя за свободу і незалежність рідної України.