Володимир Шкуренко боровся за правду і мир в Україні

     12  серпня  2022 року  під час виконання бойового завдання, зупинився життєвий шлях нашого земляка, захисника України Шкуренка Володимира Миколайовича.    

    Володимир Шкуренко народився 17 червня 1977 року  у с.Красносілка. Навчався в Красносільській середній школі, після закінчення школи служив в Збройних Силах України. Працював робітником в Красносільському  цукровому заводі та працівником ПП «Валентина». Був  щирим українцем, патріотом своєї держави, вболівав за долю рідного краю та України.

   Старший солдат Володимир Шкуренко був доброю, усміхненою, людиною з великим серцем. Скромний у сім’ї та побуті, Володимир був глибоко патріотичним громадянином України  та відважним воїном – захисником рідної землі.   Боровся за правду і мир, оберігав наше світле майбутнє. Величезна сміливість, любов до України, любов до сім’ї та скромність – головні риси нашого земляка-героя.

   Шкуренко Володимир Миколайович загинув  за нашу Батьківщину, виявивши стійкість та мужність, поблизу с. Павлівка в Донецькій області, під час артилерійського обстрілу. Віддав життя за Україну, за свободу, за незалежність і територіальну цілісність рідної держави.

    Володимир любив оточуючих його людей, завжди з повагою ставився до старших, любив життя та Україну, боровся за неї до останніх своїх днів. Низький уклін Герою, який віддав своє життя за нас усіх.

    Ми втрачаємо кращих у цій безжальній війні. Доземно вклоняємось мужньому та відважному воїну, висловлюємо щирі співчуття рідним, близьким та знайомим.  Вічна пам’ять і слава Герою.

     Похований Шкуренко Володимир Миколайович у рідному селі Красносілка. Нехай ніколи не згасне наша пам’ять та буде вічною вдячність!