ВООК-вернісаж «Читання піднімає до небачених висот»

                    

      У рамках Національного тижня читання у Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» для дітей організований  ВООК-вернісаж «Читання піднімає до небачених висот».

    Читайлики уважно слухали розповідь бібліотекарів про важливість  книги і читання, адже книжки можуть стати нашим захистом і нашою зброєю, друзями і порадниками і, навіть, лікарями. Діти із задоволенням відповідали на запитання вікторини «Вгадай героя з книги», фотографувались біля фотозони,  знайомилися з цікавими книгами про видатних людей, українською класичною літературою та  творами сучасних письменників. Перегляд чудових бібліотечних книг став для малечі прекрасною нагодою поринути у безмежний світ читання.

          Національний тиждень читання, має на меті консолідувати українське суспільство навколо читання як тренду. Запрошуємо долучитися до цієї акції: відвідати бібліотеку, поділитися улюбленими читацькими історіями, написати про свої улюблені книжки, відзначити  улюбленого письменника чи письменницю. ЧИТАЙМО! Бо це чудово, корисно, повчально та модно.

#тижденьчитання2023, #бутисвоїми