Відважний воїн Ярослав Сокиринський загинув у бою за Україну

    01  червня перша роковина загибелі  Сокиринського Ярослава Володимировича, родом із с.Баланівка.   Ярослав Сокиринський був офіцером Збройних Сил України, за покликом серця і стійкою  власною мотивацією до захисту України. За час проходження служби отримав багато грамот та подяк, медалів та орденів.

    Підполковник Ярослав Сокиринський   був високосвідомим громадянином України, вірним, відважним і мужнім захисником, а ще справжнім другом,  коханим і люблячим  чоловіком, прекрасним сином  та людиною високої честі і гідності. Він ризикував життям заради українців,  кожне бойове завдання виконував, як високопрофесійний воїн. Любив життя, мріяв жити у мирній Україні, мав багато планів на майбутнє.

    01 червня 2023 року підполковник військової частини А 0515 Ярослав Сокиринський, вірний військовій присязі, виявивши стійкість і мужність, загинув у бою з окупантом за нашу рідну Україну.

Побратими, родина, односельці, всі хто знав Ярослава    назавжди запам’ятали  його відданість, вірність та мужність, любов, щирість, турботливість та  вихованість, працьовитість, дружелюбність. Сумуємо разом із Вами, низько схиляємо голови у скорботі.

   У роковини загибелі захисника України, вірного сина Батьківщини, молодого воїна, чоловіка, сина, друга згадаймо Ярослава щирою молитвою та добрими словами, вшануймо пам’ять офіцера Збройних сил України квітами та запаленими свічками. Герої не вмирають, вони залишаються у наших серцях!