Відеоролик «Бершадчани, які віддали своє життя за волю України»

В Україні йде  жахлива, жорстока війна. Війна за Україну, за територіальну цілісність держави, за нашу волю, свободу і європейське майбутнє. Ми знаємо, за що б’ємося і за що помирають найкращі сини та доньки України. За право бути собою і бути вільними. І ми переможемо – заради майбутнього, заради всіх, хто загинув за нашу свободу.

Відважні українські воїни виявляють мужність, героїзм, стійкість. Для цивілізованого світу  українці  стали символом гідності, адже український народ чинить  протидію  російському ворогу, окупації, насиллю та несправедливості, якої ще не бачив світ.

Бершадщина пам’ятає кожного героя,  хто поклав  життя, захищаючи незалежність та суверенітет України.  Ми у вічному боргу перед матерями й батьками, які виростили мужніх і сміливих патріотів. Схиляємося перед дітьми, які втратили батьків. Сумуємо разом з коханими, чиї згорьовані серця тужать та болять.

    Схилімо голови у щирій скорботі, молитвою та  добрим словом, згадаймо імена земляків, які боролися і віддали життя за долю України, за наше майбутнє. Господь відкрив перед ними двері раю, бо пішли вони на небо нескореними…

Вічна пам’ять загиблим, слава і честь живим захисникам України!

        ГЕРОЇ НЕ ВМИРАЮТЬ – ДОКИ ЇХ ПАМ’ЯТАЮТЬ!