Відео спогад «Земляки, які віддали життя за Україну».

 Памя’таємо…Шануємо…Вклоняємося…

    КЗ «Бершадська бібліотека» запрошує переглянути відео спогад «Земляки, які віддали життя за Україну».

    29  серпня в Україні  – День пам’яті захисників України. Захисники України сьогодні  – це герої, які  щодня віддають своє життя і здоров’я за нас усіх, нашу свободу, наше майбутнє. Майже  в кожній родині є свої захисники, своя пам’ять, свої символи опору, свій привід для гордості і, на жаль, гіркої скорботи. Пам’ятати, знати і берегти імена, хоробрі, красиві й світлі обличчя, життєві історії захисників, які загинули за Україну — наш священний та громадянський обов’язок.

       КЗ «Бершадська бібліотека» проводить систематичну роботу для того, щоб  зберегти, зафіксувати спогади безпосередніх учасників подій, людей, котрі знали загиблих героїв особисто, адже історія пишеться на підставі спогадів, емоцій, відчуттів. Якщо ми зараз це не запишемо, з часом  забудуться деталі, зникнуть з памяті спогади, а подекуди відійдуть у вічність учасники нинішніх подій…

    Український народ переживає найтрагічніші сторінки своєї історії, платить за власну незалежність кров’ю кращих своїх синів і доньок. Війна забирає цвіт нації, молоде покоління, яке б могло ще так довго жити і творити.     У засвіти пішли десятки наших земляків, вони віддали життя аби дати шанс збудувати вільну державу Україну. Ми не маємо права забути бодай одне ім’я тих, хто віддав своє життя за нас, за наше майбутнє.

    Українці — сильна нація, загартована віковою боротьбою. Пам’ять про наше героїчне далеке й близьке минуле об’єднує і мобілізує українців. Наше  сьогодні пахне димом, вогнем і гіркими  материнськими  слізьми. Але ми вистоїмо, ми віримо в наших захисників, МИ ПЕРЕМОЖЕМО!

   Доземний уклін  родинам та щира подяка за виховання  синів і дочок, які віддали життя! Пам’ятаймо! Цінуймо і шануймо!»