Відновлення втрачених документів у Дії

КЗ «Бершадська бібліотека», як офіційний ХАБ Національного проєкту «Освітня онлайн платформа Дія. Цифрова освіта» інформує про можливості заміни документів у Дії.

Втратили документи? Замовляйте дублікати свідоцтв про народження, шлюб, смерть та інших на порталі Дія.

Фізичні свідоцтва та витяги інколи губляться при переїздах. Залишитися без документів — це неприємний досвід, але є просте рішення. Нагадуємо, що замовити повторну видачу можна за кілька кліків на порталі Дія і забрати там, де зручно.

На порталі Дія можна замовити дублікати свідоцтв та витягів про:

народження

зміну імені

реєстрацію шлюбу

розірвання шлюбу

смерть

Як це зробити

Авторизуйтеся на порталі Дія клікніть Послуги ➝ Довідки й витяги виберіть потрібний документ вкажіть, для кого документ, і причину повторної видачі виберіть, де заберете документ оплатіть послугу підпишіть заяву Дія.Підписом або іншим КЕП

От і все! За кілька днів заберіть дублікат у ДРАЦС, який вказали при замовленні, чи у відділенні або кур’єра Укрпошти.

Українці скористалися сервісом вже 30+ тисяч разів.

Робимо життя простішим

Послуги реалізовані Міністерство цифрової трансформації України в співпраці з Міністерство юстиції України за підтримки Європейського Союзу в межах проєкту EU4DigitalUA, що впроваджує естонська Академія електронного управління.

      Шановні бершадчани! КЗ «Бершадська бібліотека» – місце, де кожен може безкоштовно отримати доступ до платформи «Дія. Цифрова освіта».

Сучасна діджиталізація вносить позитивні зміни в усі сфери життя українців: культуру, освіту, роботу, медичне обслуговування та соціальне забезпечення.

Завітайте до цифрового простору у читальній залі КЗ «Бершадська бібліотека», у нас ви можете отримати доступ до сайту «Дія. Цифрова освіта» та пройти навчання з цифрової грамотності.