«Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишина»

19 жовтня українці відзначатимуть Всеукраїнський День відповідальності людини, приурочений до дня народження громадського діяча Богдана Гаврилишина. Цим днем нагадують, що важливою складової громадянської свідомості кожного громадянина є особиста відповідальність — перед собою, сім’єю, родиною, колективом, суспільством.

До Дня відповідальності людини в Комунальному закладі «Бершадська бібліотека» бібліотекар Алла Іванчишина оформила викладку  «Відповідальність людини за декларацією Богдана Гаврилишина». Завдяки викладці користувачі мають змогу ознайомитися з біографією Богдана Гаврилишина , а також з основними пунктами його декларації.

Верховна Рада заснувала Всеукраїнський день відповідальності людини, який відзначатиметься щорічно 19 жовтня в день народження автора «Декларації відповідальності людини» Богдана Дмитровича Гаврилишина

Богдан Гаврилишин напрацював 15 ефективних пунктів для здорового й успішного майбутнього людства − «Декларацію відповідальності людини», в основі якої лежать важливі цінності для творення ефективного суспільства. На його думку, особиста відповідальність людини, вимірюється наполегливим самовдосконаленням, повагою до ближніх, підтримкою сім’ї, любов’ю до навколишнього середовища, зусиллями й прагненнями зберегти культурні надбання країни й людства та щирою взаємодією зі світом.