«Відтінки долі Лариси Натолочної»

      Цікаво та емоційно відбувалось грудневе  засідання краєзнавчого об’єднання «Ріднокрай» в Комунальному закладі «Бершадська бібліотека», на якому презентувалась поетична збірка Лариси Натолочної «Відтінки долі».

  До бібліотеки  завітали слухачі «Університету третього віку» разом  з Марією Цимбалюк. Авторка книги Лариса Натолочна розповіла, що надихнуло її видати вже другу збірку власних поезій. А загалом це четверте видання, яке вийшло друком завдяки пані Ларисі. Книги «Подільський соловей» та «Співець Подільського краю» присвячені нашому земляку, самодіяльному композитору, диригенту, фольклористу, педагогу та етнографу Родіону Андрійовичу Скалецькому, з яким поетеса має родинний зв’язок.

   У цей день із дивовижною щирістю, теплотою та задушевністю звучали поетичні рядки відомої землячки у авторському виконанні. Понад 20 поетичних творів Лариси Володимирівни стали піснями. Її вірші покладено на музику Петром Паламарчуком з П’ятківки, Русланом Єрьоменко з Балти, Сергієм Дронем з Сумівки.

   Творчість Лариси Володимирівни знайшла відгук у кожному серці, залишивши по собі роздуми про особисте та переживання за долю всієї України. Поціновувачі поезії ділилися враженнями та емоціями від озвучених творів та пісень та бажали авторці подальшого натхнення і щедрих меценатів.

«Бути своїми» – гасло цьогорічного тижня читання. Бершадська бібліотека також прагне консолідувати українське суспільство навколо читання, як тренду, популяризуючи творчість письменників – земляків, долаючи умовну відстань між відомими літераторами й читачами, долучаючись до Всеукраїнської інформаційно-просвітницької тематичної акції «Національний тиждень читання» ініційованої Українським інститутом книги.

#національнийтижденьчитання

#тижденьчитання2023, #бутисвоїми