Віктор Донець був скромною людиною та  сміливим воїном

  

 31 жовтня  2023 року  минає рік, із дня коли від бойових травм несумісних з життям зупинилося серце  нашого земляка Донця Віктора Анатолійовича – відважного воїна, науковця, що змінив науку на  мистецтво захищати рідну землю.  

    Віктор Анатолійович Донець народився 31 серпня 1971 року в с. Устя у гарній, дружній родині, де  батько був військовий. Віктор успішно навчався та  закінчив Чечельницьку середню школу. Згодом навчався в Київській сільськогосподарській академії. Як один із найкращих випускників Віктор до 2014  року працював науковим співробітником в науково – дослідному інституті.

   З початку вторгнення росії на Схід України Віктор Донець  одним із перших став на захист України. Командир підрозділу Віктор Донець  гідно виконував військові обов’язки, уміло та вправно поводився на полі бою. Добре володів новітньою зброєю. На його рахунку – 17 одиниць знищеної ворожої бронетехніки. За спогадами побратимів, російські снайпери полювали за життям Віктора, а керівництво рф оголосило винагороду за його смерть. Під час антитерористичної операції військовий отримав декілька поранень, повернувся додому для  реабілітації.

    26 лютого  2022  року Віктор сам прибув на мобілізаційний пункт та  був відправлений на південнобузький напрямок, у складі медичної роти, отримав військове звання штаб – сержант.  Врятував життя багатьом побратимам, але під час ракетного обстрілу отримав важку контузію, поранення. Декілька місяців перебував у медичному госпіталі,  але травми виявились не сумісні із життям. Віктор помер 31 жовтня 2022 року. Йому назавжди залишиться 51 рік

Ми втратили хорошу, добру та дуже скромну людину. Віктор ніколи не розказував про свої успіхи та нагороди. Про них дізнались тільки у важкий і скорботний день.  Вічна шана та слава нашому Герою!