Вітання з Всеукраїнським днем бібліотек

    Дорогі бібліотекарі, ветерани бібліотечної справи   та користувачі бібліотек громади! Вітаю вас із Всеукраїнським днем бібліотек. Це свято книги, слова, свято мудрості і духовності.

   На превеликий жаль, ми вдруге відзначаємо його у тривожний воєнний час. Час, який змінив історію і нашу свідомість, час, який з величезним поштовхом спонукав кожного задуматися хто ми є. Це стосується  і бібліотек.  Я впевнена, що ми вистоїмо, ми переможемо і все буде Україна.  У кожній бібліотеці нашої громади працюють високопрофесійні, творчі,  креативні,  наполегливі та старанні фахівці, що прагнуть зберегти бібліотеку,   осучаснити бібліотеку і зачарувати книгою кожного.

   Щиросердечно зичу усім  міцного здоров’я та миру.  Бажаю з оптимізмом дивитися у майбутнє і вірити що БІБЛІОТЕКА – як все красиве і вічне – буде завжди поруч і допоможе нам здобути перемогу. Нехай якнайшвидше яскраво  засяє зірка перемоги над Україною, а в кожну родину прийде щастя та здійснена мрія. Бажаю у кожному населеному пункті громади  мати сучасну, інноваційну і традиційну бібліотеку, яку ми з гордістю будемо представляти нашим друзям в Бершаді  і гостям нашої громади!