Герой України Юрій Коваленко назавжди залишиться в серцях кожного із нас

  

     Наш земляк, Герой України,  полковник  Юрій Коваленко поклав життя, захищаючи Україну та український народ в неоголошеній війні. 15 липня минає 9 років від дня  загибелі Юрія  Вікторовича Коваленка,.

  Юрій Коваленко народився 16 липня  1977  року у м. Бершаді. Виріс у сім’ї військового. Закінчив Одеський військовий інститут Сухопутних військ, служив у Дніпропетровську та Кіровограді. Військовий, підполковник, заступник командира загону 3-го окремого полку спеціального призначення (м. Кіровоград) військової частини В 2336.
Загинув 15 липня  2014 року неподалік села Провалля на Луганщині, коли пункт прикордонного контролю Ізварине обстріляли з мінометів. 
  За виняткову мужність, героїзм і самопожертву, виявлені у захисті державного суверенітету та територіальної цілісності Української держави, вірність військовій присязі підполковнику КОВАЛЕНКУ  Юрію Вікторовичу присвоєно звання Героя України з удостоєнням ордена «Золота Зірка». Наказом Міністерства оборони посмертно присвоєно військове звання – полковник.
Юрій Вікторович Коваленко був професійним військовим, який з честю  виконав свій обов’язок, виявивши мужність і героїзм у справедливій боротьбі за визволення рідної української землі від російських терористів. Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, Його побратими відзначали особливу відданість, мужність, стійкість свого командира.

   Живі квіти, вогонь лампадок, слова співчуття рідним – свідчення глибокої шани та вдячності Герою України, полковнику Юрію Коваленку.  Він назавжди залишиться в серці кожного з нас, як приклад патріотизму, незламності духу, добра, самопожертви та безмежної любові до України.
Герої не вмирають!