Героїчний спомин «Небесна сотня – ангели свободи»

      Бібліотекар відділу з обслуговування дітей Комунального закладу «Бершадська бібліотека» Олена Струтинська провела героїчний спомин «Небесна сотня ангели свободи» для учнів 5-В класу Бершадського ліцею №1 імені Анатолія Матвієнка, класний керівник Мирослава Войтенко.

   Ліцеїсти знайомилися з доленосними подіями зими 2014, бібліотекарі запропонували дітям тематичний огляд літератури, подивились фотографії героїв  Революції Гідності та переглянули відео-фільм про Майдан, який школярі дивилися, затамувавши подих. Діти прослухали поезію  Тараса  Шевченка у виконанні Сергія Нігояна, загиблого на Майдані і пісню у виконанні П. Табакова «Небесну Сотню Господи прийми». На завершення  заходу зробили білих ангелочків і ділились враженнями від  почутих розповідей.  Минатимуть роки і віки а з покоління в покоління будуть передавати батьки синам і дочкам, а ті своїм дітям спогади про тих, хто залишив життя земне у 2013-2014 роках,  прагнучи для України європейського демократичного майбутнього.

     День Героїв Небесної Сотні — пам’ятний день, що відзначається в Україні 20 лютого на вшанування подвигу учасників Революції Гідності та увічнення пам’яті Героїв Небесної Сотні, які віддали своє життя відстоюючи права і свободи людини та європейське майбутнє України.