Година миру «Разом ми сила! Все буде Україна»

   Бібліотекарі Комунального закладу «Бершадська бібліотека», Алла Іванчишина та Ольга Дашківська, провели годину миру «Разом ми сила! Все буде Україна» на базі Флоринського закладу загальної середньої освіти.  

  Під час  бібліотечних активностей для учнів 9-А та 10 – го класу бібліотекарі презентували  історичну довідку та  провели флешмоб  з нагоди Міжнародного дня миру. Завдяки цікавим вікторинам, анаграмам, кросвордам та філвордам здобувачі освіти ще більше переконалися, що майбутнє світу залежить від справ і думок людини, адже вирішення проблеми миру на землі – основна мета людства.

    Кожного року у всіх куточках світу  21 вересня відзначають Міжнародний день миру. З 2014 і включно по 2023 рік, жоден із днів в Україні не був повноцінним “Днем миру” … але ми переконані  мир в Україні  обов’язково буде. Українське суспільство та Збройні Сили України  працюють над цим кожен день.

   Сьогодні Україна  переживає непрості часи, підступна росія розпочала повномасштабну війну проти нашої держави. За мир, незалежність, волю і європейське майбутнє бореться кожен українець. Тисячі жертв нинішньої війни віддали життя за мир в Україні.  І все що ми хочемо – це  перемога над ворогом та  мирне небо над головою.