Гра-вікторина «Ми крокуємо до Європи»

   У Бершадській публічній бібліотеці проведена  гра-вікторина «Ми крокуємо до Європи».    Бібліотекар Олена Струтинська підготувала для читачів найцікавіші завдання та головоломки, наприклад: що у Венеції заміняє вулиці, яка найвища точка Європи, або на якій горі жили давньогрецькі боги?

    Діти не вагаючись відповідали та дізнавались про нові факти, а ще розповідали по яких країнах Європи вони подорожували. День Європи – це свято, яке відзначають всі народи європейського континенту, невід’ємною частиною якого є Україна.

    Указом Президента України «Про День Європи» від 08.05.2023 №266/2023 в Україні встановлено День Європи,   який відзначається щороку 9 травня спільно з державами Європейського Союзу. Цей день – чудовий привід вкотре засвідчити прагнення України жити в мирі та злагоді, будувати своє майбутнє в колі країн об’єднаної Європи. Відзначення Дня Європи в нашій державі – це підтвердження єдності України та Європи не тільки за географічною ознакою, а і за духом, історією, спільними цінностями, адже український народ є невід’ємною частиною європейської цивілізації.